AktualiteteAlarmi i meterologëve: Ja çfarë na pret javës tjetër

Në mesjavë sinotikanët parashikojnë reshje të konsiderueshme kryesisht shira, në pjesën më të madhe të vendit. Sipas Meteoalb, këtë fundjavë, vendi mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare më të shpeshta në zonat veriore duke rrezikuar…