Aktualitete

Sekreti është në duar të meshkujve

Edhe kur nuk janë të vetëdijshme për këtë, dama, me rastin e njohjes, do të pyesë veten se a dëshiron t’i lejojnë ato duar të kenë qasje në trupin e vet. Meshkujt me gishtin e unazës më të madh se gishti tregues, kanë shanse më të mëdha te damat, sepse konsiderohen raste të mira kur […]


Shkarkohet Zidane, Wenger në Real Madrid? (Foto)

Sipas “L’Equipe”, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez po mendon që Zinedine Zidanin ta zëvendësoj me Arsen Wengerin Pas tre barazimeve të njëpasnjëshme, Florentino Perez po mendon që Zinedine Zidanin ta zëvendësoj me Arsen Wengerin, shkruan e përditshmja sportive franceze, “L’Equipe”. Sipas kësaj të fundit, Perez i beson shumë Zidanit, i cili ia fitoi Ligën […]


Lum si ata që i kanë këto vija në dorë

NËSE NUK KENI QENË TË NJOFTUAR MË HERËT, VIJAT NË KYÇIN E DORËS TREGOJNË SHUMË PËR JETËN E SECILIT. ATO TREGOJNË PËR KARAKTERIN E PERSONIT, SA TË SHËNDETSHËM JENI DHE SI MUND TË JETË E…