Shperndaje në Facebook.

Kap mat të dashurën duke e tradhtuar, 20-vjeçari bën atë që askush nuk do ta besonte (Foto)

E dashura e tradhton në sy dhe një 20-vjeçar në vend që të acarohej e mërzitej me të ka bërë një selfie në ato momente.

Djali, i quajtur Mariano nga të Buenos Aires Argjentinë kishte shkuar tek një festë ku ka parë të dashurën e tij që po shkëmbente puthje pasionante me një person tjetër shkruan Daily Mail.

Ai ruajti qetësinë dhe u ul pranë tyre duke realizuar edhe një foto të saj me personin që po e tradhtonte. “E dashura ime (tashmë ish-i) nuk e ka vënë re që kemi ardhur tek e njëjta festë”,- ka shkruar 20-vjeçari në foton që ka publikuar edhe në rrjetet sociale.

Shperndaje në Facebook.