Kuriozitete


Shikoni si e hedhë vallen Rita Ora (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, mbrëmë kishte marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë. Bukuroshja shqiptare ishte e pranishme në Tiranë në dasmën e kushërirës së saj e cila mbrëmë i dha fund beqarisë….