Lajme

‘Vdes Sylvester Stallone…’ Gafa e artistit shiptar

Një lajm tronditës për aktorin e njohur… Disa media ‘Fake’ ka shpërndarë në rrjetet sociale njoftimin se është ndarë nga jeta aktori i madh i Hollywoodit, Sylvester Stallone. Pre e këtyre lajmeve është bërë dhe…