Shperndaje në Facebook.

Recetë e thjeshtë kundër rënies së flokëve

677887687

Receta është e thjeshtë, por njerëzit nepër botë kanë treguar se pas aplikimit të saj rezultatet ishin të mahnitshme, përcjellë lajmi.net

Përbërësit: 

Vaj ulliri
Mjaltë
Kanellë

Përgatitja: 

Së pari nxejmë vajin e ullirit dhe pastaj në vajin e nxehtë hedhim një lugë të gjellës mjaltë dhe një me kanellë. Çdo ditë për 15 minuta aplikoni në flokë këtë recetë dhe pas disa ditësh do të vëreni se flokët kanë ndaluar rënien

Shperndaje në Facebook.