Shëndetesi

Receta më e fuqishme për të hequr dhjamin

RECETA – 1 gotë me ujë apo qumësht kokosi, ose 2 lugë gjelle me vaj kokosi (kokosi shërben për të mbrojtur mëlçinë, për të forcuar muret qelizore si edhe për të mbrojtur organet jetike). –…


Ky është përbërësi që shëron kancerin

Tullio Simonchini, doktori italian thotë se kanceri si një sëmundje fatale, është një baktere dhe asgjë më shumë se kaq.Ai gjithashtu pohon se sode buke mund ta eliminojë atë. Këto janë shenjat që tregojnë se…