Shëndetesi

Dieta ushtarake, humbisni 10 kg në vetëm 3 ditë!

Koncepti i kësaj diete “ushtarake”, përfshin menu të sakta për mëngjes, drekë dhe darkë. Yndyrnat dhe karbohidratet nuk lejohen. Ju vetëm mund të shtoni mustardë, lëng limoni, erëza dhe ëmbëlsues natyrorë me pak kalori. Kjo…
Njihuni me kripën që shëron migrenën

Njihuni me kripën që shëron migrenën. Migrena është një sëmundje që shkakton dhimbje të kokës, e cila mund të shërohet me anë të kripës. Shumë njerëz janë munduar të gjejnë metoda të ndryshme nga barnat…Dieta që humbë 10 kg për 2 javë

Nëse dëshironi të humbni peshë shpejt, një dietë e cila në qendër të vëmendjes i ka vezët e ziera, mund të jetë e duhura për ju. Pavarësisht se kjo dietë përmban një numër të vogël…