Shperndaje në Facebook.

Surprizon moti nesër/ Dielli në kulmin e tij, ja sa do të jetë temperatura maksimale

Dita e nesërme do të ketë kthjellime por pas mesditës në zonat malore dhe jugore do të shfaqen vranësira të lehta.
Në mëngjes temperaturat do të mbeten konstante, por në mesditë do të ketë rritje të lehta.
Temperatura maksimale ditën e nesërme do të kapë 28 gradë celsius.
Vranësira do të ketë në veri dhe verilindje, por gjatë pasdites moti do të vijojë me kthjellime në ultësirën perëndimore.

Shperndaje në Facebook.