Video

Recetë e thjeshtë kundër rënies së flokëve

Receta është e thjeshtë, por njerëzit nepër botë kanë treguar se pas aplikimit të saj rezultatet ishin të mahnitshme, përcjellë lajmi.net Përbërësit:  Vaj ulliri Mjaltë Kanellë Përgatitja:  Së pari nxejmë vajin e ullirit dhe pastaj…